O nas

ElectronX


to firma zajmująca się handlem produktami z zakresu druku 3D, tj. drukarkami, materiałami eksploatacyjnymi, akcesoriami, częściami zamiennymi i ulepszeniami.
Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży elektronicznej nasze usługi świadczymy kompleksowo i fachowo. To co nas wyróżnia to profesjonalne podejście do Klienta, wsłuchiwanie się w jego potrzeby, a także dbanie o szczegóły przeprowadzanych transakcji. Mocną stroną naszej firmy jest ciągła chęć rozwoju, a także poszukiwanie nowych rozwiązań, aby móc jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Oferta naszego sklepu internetowego aktualizowana jest na bieżąco, aby zapewnić nawet najbardziej wymagającym Klientom dostęp do najnowocześniejszych produktów i technologii. Naszymi najczęstszymi Klientami są firmy, ponieważ posiadamy wyspecjalizowany, najlepszej jakości asortyment. Jednak jesteśmy w stanie także sprostować oczekiwaniom Klientów indywidualnych.
Aby zaspokoić potrzeby naszych Klientów, jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i odpowiadamy na maile w ciągu kilku godzin. W naszej ofercie posiadamy stały dostęp do części zamiennych, a serwis i gwarancje rozpatrywane są na ternie Polski.

Indywidualne podejście do Klienta

Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie. Wsłuchując się w potrzeby Klienta wychodzimy naprzeciw jego oczekiwaniom.

Własny serwis

Posiadamy własny serwis oraz stały dostęp do części zamiennych oferując możliwe najszybsze usunięcie problemu. Oferujemy również naprawy pogwarancyjne oraz usługi druku 3D.

Dbałość o każdy szczegół

Szczególną uwagę przykładamy do rzeczy z pozoru niewielkich. Dbamy nawet o te najdrobniejsze szczegóły, by cały proces oferowanej usługi mógł przebiec jak najlepiej.

Stawiamy na rozwój

Jesteśmy zespołem, którego pasują jest rozwój. Obecnie jesteśmy na etapie wdrażania innowatorskiej technologii automatyzacji magazynu, z wykorzystaniem zespołów i części stworzonych w oparciu o technologię druku 3D.

Przeglądaj wszystkie nasze produkty
Sklep internetowy z drukarkami 3d, filamentem, częściami zamiennymi
Wymieniaj monety na tańsze dostawy