Filtry

Filtry

Aktywne filtry

Producent

Cena

Okazja

Części zamienne i ulepszenia do drukarek 3D

Wyświetlanie 1–12 z 43 wyników

Jeżeli jakiś element Twojego sprzętu do trójwymiarowego druku odmówił posłuszeństwa, wybierz dostępne w naszym asortymencie części zamienne i ulepszenia do drukarek 3D, dzięki którym urządzenie odzyska dawną sprawność. Oferujemy oryginalne komponenty i wykończenia, współpracujemy z cenionymi markami i gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zatem jeśli czegoś potrzebujesz, postaw na wysokojakościowe wyposażenie z ElectronX.

Części zamienne do drukarek 3D – szeroki wybór, wysoka jakość

Cechą wyróżniającą naszą ofertę jest kompleksowość, dlatego z powodzeniem mogą się u nas zaopatrywać zarówno użytkownicy komercyjni, jak i pasjonaci czy hobbyści tworzenia trójwymiarowych wydruków w różnych technologiach na własne potrzeby. W asortymencie znajdują się części zamienne do drukarek 3D filamentowych oraz akcesoria i ulepszenia do urządzeń, które służą do tworzenia obiektów z fotoutwardzalnych żywic.

Dystrybuujemy m.in. solidne i sprawdzone końcówki ekstruderów, zwane także hotendami, które odpowiadają za podgrzewanie filamentu do odpowiedniej temperatury i jego tłoczenie. Dostarczamy platformy robocze wprost od uznanych producentów, takich jak Elegoo czy Anycubic, na których powstają trójwymiarowe obiekty. Z kolei do drukarek 3D żywicznych przygotowaliśmy metalowe, bardzo odporne i trwałe zbiorniki na ciekłą żywicę. Drukując z użyciem fotopolimerów, należy wyposażyć się także w wysoko adhezyjne folie FEP, zbiorniki do czyszczenia nowo powstałych modeli z resztek płynnej substancji czy minioczyszczacze, dzięki którym zadbasz o jakość powietrza podczas druku z toksycznych żywic. Wszystkie te artykuły zamówisz w naszym sklepie.

Oprócz komponentów i części zamiennych sklep ElectronX oferuje także praktyczne ulepszenia w postaci obudów do drukarek 3D, które umożliwiają utrzymanie odpowiednich warunków termicznych urządzenia i komory. Stosuje się je także w celu redukcji hałasu – to szczególnie ważne podczas hobbystycznego drukowania w domu.

Zaawansowane technologicznie ulepszenia do drukarek 3D

Oprócz akcesoriów i komponentów mechanicznych w sklepie ElectronX dostępny jest szeroki wachlarz elektronicznych części zamiennych do drukarek 3D. Oferujemy oryginalne ulepszenia w postaci nowych płyt głównych oraz inne elementy informatyczne, takie jak np. monochromatyczne wyświetlacze LCD. W sprzedaży znajdują się wyjątkowo nowoczesne rozwiązania dla miłośników technologicznych nowinek.

Wypróbuj też specjalne modemy umożliwiające bezprzewodowe drukowanie z wirtualnego dysku czy zdalne kontrolowanie pracy drukarki za pośrednictwem smartfonu. Niezwykle ciekawą i innowacyjną propozycją jest laser do grawerowania w wydrukach powstałych z tworzywa wykorzystywanego przez drukarkę 3D filamentową czy żywiczną. Tego rodzaju części zamienne poradzą sobie jednak także z grawerowaniem na drewnie czy aluminium, co czyni je wyjątkowo uniwersalnym ulepszeniem.

Części zamienne i ulepszenia do drukarek 3D – dlaczego warto wybrać sklep ElectronX?

Zapoznawszy się wstępnie z produktami dostępnymi w naszym sklepie, można zauważyć, że proponowane ulepszenia i części zamienne do drukarek 3D to wyposażenie wyjątkowo zróżnicowane. Dzięki temu klienci cieszą się wysokim komfortem zakupów – mogą bowiem wybierać spośród bogatego asortymentu. Co równie istotne, współpracujemy jedynie z wiodącymi w branży druku 3D i znanymi producentami, którzy dostarczają ciekawe, funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania.

W sklepie ElectronX możesz zaopatrzyć się w oryginalne ulepszenia i części zamienne do drukarki 3D. Wiarygodność pochodzenia to bardzo ważna cecha z punktu widzenia użytkowników pragnących zadbać o maksymalną wydajność sprzętu, ale i o jego jak najdłuższe i sprawne działanie. Wybierając autoryzowane podzespoły przeznaczone dla konkretnych modeli urządzeń, ma się bowiem pewność, że wszystkie komponenty będą ze sobą płynnie i niezawodnie współpracować. W naszym sklepie można liczyć na szeroki wybór i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do sprawdzenia oferty i składania zamówień na ulepszenia i części zamienne do drukarek 3D!

Sklep internetowy z drukarkami 3d, filamentem, częściami zamiennymi
Wymieniaj monety na tańsze dostawy