Filtry

Filtry

Aktywne filtry

Producent

Cena

Okazja

Części zamienne i ulepszenia do drukarek SLA / DLP

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Dostępne w naszym sklepie części do żywicznych drukarek typu DLP i SLA obejmują starannie wyselekcjonowane i sprawdzone akcesoria elektroniczne. Możesz je wykorzystać do uzupełnienia lub skompletowania sprzętu do drukowania lub z myślą o naprawie w przypadku, gdy fabryczne elementy przestaną prawidłowo spełniać swoją funkcję. Jeśli zależy Ci na kupnie wysokojakościowych komponentów w dobrej cenie, zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą sklepu ElectronX.

Części do drukarek DLP i SLA – kompleksowe wyposażenie

Wszystkie urządzenia i ich podzespoły mają określoną żywotność. W razie usterki czy awarii warto sięgnąć po sprawdzone i oryginalne części do drukarek fotopolimerowych działających w technologii DLP i SLA. Mając na uwadze potrzeby klientów, zadbaliśmy o to, żeby oferta była kompleksowa.

Drukarki SLA i DLP wykorzystuje się do tworzenia trójwymiarowych obiektów z fotopolimerów, a więc płynnej żywicy. Z tego powodu użytkownicy potrzebują odpowiednich metalowych zbiorników, do których nalewa się tę substancję przed rozpoczęciem druku i w których zanurzają się specjalnie wykończone platformy robocze. Jeżeli z jakichś względów pojawia się konieczność ich wymiany, w ElectronX znajdziesz wyłącznie solidne i pochodzące z wiarygodnego źródła części zamienne do drukarek, dzięki którym odzyskasz pierwotną wydajność sprzętu.

Oprócz zbiorników i wielu modeli platform roboczych sprzedajemy także komponenty elektroniczne. Monochromatyczne wyświetlacze LCD pozwalają na podgląd pracy, a płyty główne są “mózgiem” każdej drukarki SLA i DLP, ponieważ integrują pracę wszystkich jej elementów. Dzięki tej części może ona działać prawidłowo i zgodnie z wytycznymi użytkownika wykonywać szczegółową pracę. Wśród wielu fachowo i przejrzyście opisanych podzespołów na pewno uda Ci się odnaleźć takie, które wpiszą się w wymagania sprzętowe Twojego urządzenia drukującego w technologii trójwymiarowej.

Akcesoria i niezbędne części do drukarek DLP i SLA

Oprócz mechanicznych czy elektronicznych części proponujemy także mnóstwo dodatków i akcesoriów, które są niezbędne podczas drukowania z fotoutwardzalnej żywicy na drukarkach DLP czy SLA. Polecamy na przykład odporne na wysokie temperatury, wytrzymałe i nieprzywierające folie FEP do pojemników na ciekłą żywicę, dostępne w wielu wymiarach różniących się długością, szerokością, ale i grubością. Ten ostatni parametr ma szczególne znaczenie w odniesieniu do wielkości obiektów, które planujesz generować.

Jeśli zajmujesz się tworzeniem drobnych modeli, możesz sięgnąć po najcieńsze warianty. Jednak im większy obiekt, tym większa grubość folii jest wskazana. Dystrybuujemy też oczyszczacze powietrza, które podczas druku z płynnych fotopolimerów wydzielających nieprzyjemne zapachy pełne toksycznych związków pomagają uporać się z zanieczyszczeniami unoszącymi się w pomieszczeniu. To niezwykle ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa, dlatego warto mieć na wyposażeniu tego rodzaju preparaty.

Części do drukarek SLA i DLP – oryginalność komponentów ma znaczenie

Trwałe, solidnie wykonane części do drukarek typu SLA i DLP pochodzą od markowych producentów. Oryginalność przesądza o ich doskonałej kompatybilności z określonymi urządzeniami, zapewnia bezpieczeństwo ich działania oraz gwarantuje wydajność i skuteczność drukowania. Włączając poszczególne artykuły do oferty, zwracamy uwagę także na opinie i renomę każdej firmy – współpracujemy jedynie z podmiotami znanymi i powszechnie cenionymi w branży trójwymiarowego druku.

Atutem naszych wyrobów jest możliwość ich samodzielnej wymiany. Łatwy montaż to bardzo ważna kwestia dla wielu pasjonatów czy osób dopiero zaczynających swoją przygodę z drukowaniem w 3D. Prostota eksploatacji zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ przeprowadzając wymianę komponentu na własną rękę zgodnie z instrukcją, można obyć się bez serwisu czy pomocy specjalisty. Zamów w naszym sklepie części do drukarek SLA i DLP i ciesz się wysoką jakością oraz konkurencyjną ceną!

Sklep internetowy z drukarkami 3d, filamentem, częściami zamiennymi
Wymieniaj monety na tańsze dostawy