Filtry

Filtry

Aktywne filtry

Cena

Zbiorniki do czyszczenia Wash & Cure

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe zbiorniki Wash & Cure, które wykorzystuje się podczas obróbki poprodukcyjnej modeli drukowanych z fotoutwardzalnej żywicy. Pojemniki kompatybilne są z odpowiednimi urządzeniami oraz bardzo praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu.

Wash & Cure – profesjonalne zbiorniki do czyszczenia wydruków 3D

Drukowanie z żywicy jest procesem bardziej skomplikowanym, niż generowanie obiektów z wykorzystaniem filamentów. Modele z fotoutwardzalnej substancji o toksycznym działaniu wymagają szerokiej obróbki, na którą składa się czyszczenie powstałych wydruków z resztek płynnego fotopolimeru oraz końcowe ich utwardzenie. W celu wykonania ostatnich szlifów korzysta się ze specjalnych zbiorników do Wash & Cure, które oferujemy w naszym sklepie.

To coś więcej niż zwykłe wyposażenie do ręcznego czyszczenia obiektów, a specjalne zasobniki przeznaczone do urządzeń, z których pomocą przeprowadzisz tak zwany postprocessing. Tego rodzaju pojemnik pozwala bowiem na automatyczne, bezpieczne i przede wszystkim bardzo szybkie oczyszczanie powierzchni modeli z pozostałości niezastygniętej żywicy.

Zbiorniki Wash & Cure – szeroka oferta

W sprzedaży dostępne są produkty o różnych rozmiarach i wysokościach, co zapewnia klientom szeroki wybór. Jeśli tylko okazjonalnie generujesz trójwymiarowe obiekty o niewielkich wymiarach, możesz zdecydować się na mniejszy zbiornik Wash & Cure. Jeżeli jednak zaczynasz tworzyć coraz większe wydruki, postaw na bardziej rozbudowany pojemnik. Wybór odpowiedniego pod tym względem modelu jest bardzo ważny, ponieważ pozwala na w pełni bezpieczne czyszczenie wydruków bez ryzyka, że stworzony obiekt nie zmieści się do środka lub zostanie przypadkowo uszkodzony czy przytarty podczas wkładania. Po kliknięciu wybranego produktu na stronie pojawią się szczegółowe opisy, więc szybko zweryfikujesz, dla jakich rodzajów urządzeń dany zbiornik Wash & Cure jest przeznaczony. Dzięki temu sprawdzisz kompatybilność ze sprzętem, który posiadasz lub który dopiero zamierzasz kupić.

Funkcjonalne i wytrzymałe zbiorniki Wash & Cure

Oferowane wyroby są wykonane z przezroczystego materiału, co umożliwia obserwowanie znajdujących się wewnątrz obiektów i kontrolowanie ich stanu podczas płukania z resztek żywicy. Niezwykle istotny jest także surowiec, z jakiego proponowane pojemniki zostały wykonane. Materiał ten pozostaje odporny na bezpośredni kontakt z rozpuszczoną żywicą, ale i substancjami, w których czyści się modele, a są to na przykład silne związki, takie jak izopropanol, specjalne roztwory i płyny. Wewnętrzna powierzchnia zbiorników Wash & Cure jest niewrażliwa na ich działanie. Ponadto zasobniki wykazują odporność na oddziaływanie promieniowania UV, z którego pomocą utwardza się oczyszczone już wydruki. Pojemniki wyposażono w wygodną miarkę umożliwiającą łatwe napełnianie do odpowiedniego poziomu, a także solidną pokrywkę ze szczelnym zapięciem, którą uzupełniono po bokach o specjalne zapinki eliminujące ryzyko niepożądanego otwarcia się zbiornika. Zamów i przekonaj się o jego jakości!

Sklep internetowy z drukarkami 3d, filamentem, częściami zamiennymi
Wymieniaj monety na tańsze dostawy