Filtry

Filtry

Aktywne filtry

Producent

Kolor

Cena

Pojemność

Żywice PLA-Like

Wyświetlanie 1–12 z 30 wyników

Proponowane w naszym sklepie biodegradowalne żywice PLA-like to świetna propozycja dla osób, które cenią sobie łatwość druku przy zachowaniu dobrych parametrów użytkowych i wizualnych. Zamówisz je z gwarancją wysokiej jakości. Zapewniamy dostęp do szerokiej bazy kolorów i pojemności, a przy tym proponujemy konkurencyjne ceny oraz szybką i bezpieczną dostawę.

Żywice PLA-like – szeroki wybór wysokojakościowych fotopolimerów

Aby cieszyć się optymalnymi walorami estetycznymi i funkcjonalnymi drukowanych modeli, warto stawiać jedynie na sprawdzone żywice PLA-like, które pochodzą od producentów szanowanych w branży. Takie właśnie produkty kupisz w naszym sklepie. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi dostawcami i stawiamy na mieszanki, które mają dobre opinie wśród klientów. W sprzedaży znajdziesz bardzo szeroką gamę fotoutwardzalnych substancji żywicznych przypominających pod pewnymi względami filamenty PLA. Sprzedajemy żywice w wielu kolorach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odcienie spełniające wymagania dotyczące projektów trójwymiarowych, które zamierzasz wydrukować w najbliższym czasie. Asortyment tworzą produkty bezbarwne, czarne, białe, szare, czerwone, niebieskie, pomarańczowe, a nawet beżowe.

Biodegradowalne żywice PLA-like

Dla wielu osób używających drukarek 3D ważną rolę odgrywają aspekty ekologiczne. Substancje fotopolimerowe w większości są bowiem toksyczne i szkodliwe dla środowiska naturalnego, co utrudnia ich komfortową eksploatację. Jeżeli chcesz wybrać rozwiązanie przyjazne przyrodzie, postaw na zgromadzone na tej stronie biodegradowalne żywice PLA-like. Ich produkcja bazuje na roślinnych związkach, takich jak na przykład kwas polimlekowy pozyskiwany z kukurydzy, więc stosunkowo łatwo poddać je recyklingowi. Przyjazna środowisku formuła pozostaje obojętna także dla człowieka. W przeciwieństwie do innych półfabrykatów jest praktycznie bezwonna, w związku z czym drukowanie z jej wykorzystaniem odbywa się bez konieczności przestrzegania rygorystycznych wymogów dotyczących np. wentylowania pomieszczeń oraz innych kwestii bezpieczeństwa.

Czym wyróżniają się żywice PLA-like?

Oferowane żywice PLA-like cechują się niskim objętościowym skurczem przetwórczym w trakcie utwardzania światłem UV, dzięki czemu modele z nich powstające są gładko wykończone, stabilne wymiarowo i precyzyjne. To aspekty szczególnie ważne przede wszystkim dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z drukiem 3D przy użyciu drukarek fotopolimerowych. Wygodę pracy z proponowanymi materiałami zapewniają natomiast takie cechy jak krótki czas utwardzenia czy hydrofobowość, która decyduje, że proces schnięcia przebiega szybko. Poszczególne warstwy tworzonych obiektów są spójne i bardzo wytrzymałe – struktura jest optymalnie twarda, a powierzchnia zewnętrzna gładka i niewrażliwa na zarysowania.

Parametry żywicy PLA-like umożliwiają też odpowiednie uformowanie wydruków zgodnie z oczekiwaniami. Cecha ta sprawia, że modele są w stanie wytrzymać spore obciążenia, dlatego można je z powodzeniem stosować nawet w bardzo trudnych, przemysłowych warunkach. Dobranie prawidłowych wartości temperaturowych i czasowych druku oraz odpowiednie utwardzenie niwelują ryzyko powstawania pęknięć czy odkształceń. Z estetycznego punktu widzenia ważna jest wysoka precyzja wydruków powstających z żywicy PLA-like. Równie duże znaczenie ma wysoka jakość zastosowanych pigmentów, która decyduje o świetnym odwzorowaniu poglądowych kolorów.

Gdzie żywice PLA-like znajdują zastosowanie?

Właściwości dostępnego w naszym sklepie półfabrykatu fotoutwardzalnego są wykorzystywane m.in. przez producentów elementów, osłon i obudów do urządzeń i gadżetów elektrycznych. Żywice PLA-like stosuje się także podczas drukowania narzędzi, akcesoriów i zabawek. Z uwagi na swoje parametry i łatwość eksploatacji materiał popularny jest w bardzo wielu branżach: artystycznej, architektonicznej, dekoratorskiej, a nawet jubilerskiej. Zapraszamy do zamawiania! Gwarantujemy też szybką dostawę i bezpieczne płatności.

Sklep internetowy z drukarkami 3d, filamentem, częściami zamiennymi
Wymieniaj monety na tańsze dostawy